Rekonstrukce sokolovny

Jak už jste si zajisté všimli byla v minulých týdnech dokončena rekonstrukce socíálního zařízení v naší tělocvičně.

Během ní došlo ke kompletní rekonstrukci pánských toalet, zvýšení počtu kabinek na toaletách dámských, osazení umyvadel automatickými vodovodními bateriemi a k dalším drobným úpravám.

Abychom zvýšili úspory elektrické energie bylo osvětlení rekonstruováno s využitím pohybových čidel a není tedy nutné hledat při příchodu vypínač. Také vypnutí je provedeno automaticky a proto i ti, kteří zhasínat zapomínali se již nemusí trápit, že elektřinou plýtvají.

Úpravy vnitřních prostor sokolovny budou pokračovat i dalšími, tentokrát však již jen drobnými, kroky tak, aby byla celá budova připravena na blížící se plesovou sezónu.

Pevně věřím, že nám tyto prostory budou sloužit dlouho bez toho, aby bylo nutné investovat do oprav poškození, způsobených nešetrným užíváním ze strany jak nás cvičenců, tak i návštěvníků různých pořádaných akcí.