Ohlédnutí za dětským maškarním karnevalem 2017

Na neděli 26. února 2017 se určitě těšily všechny děti. V sokolovně proběhl dětský maškarní karneval. První účastníci dorazili již před třetí hodinou. Rodiče zaplatili u čaroděje v pokladně dobrovolné vstupné a v šatně pak pomohli dětem převléknout se do masek.  A pak už do sálu vběhli všechny princezny, rytíři, princové, kovbojové, indiáni, břišní tanečnice, asiatky, hasiči, záchranáři, zdravotní sestřička, letuška, průvodčí, strojvedoucí i s mašinkou, fotbalisté, vojáci, roztleskávačky, ninjové, spidermani, rytíři jedi, piráti, zombíci, víly, červené karkulky s vlky, čarodějnice, upírky, černokněžníci, berušky, včelky, muchomůrky, draci, zajíčci, kočičky, želva, lev, tygr, bílý jednorožec a žralok. Pravda, někteří teprve lezli po čtyřech, ale na všech bylo vidět, že se těší. V tělocvičně pro ně byly nachystány balónky a hrála tam hudba, kterou opět vybíral a pouštěl DJ Sluníčko. V sále s dětmi poletovaly pořadatelky berušky, motýl, ploštice a z pódia vše komentoval Ferda Mravenec. Pro děti byly nachystány různé hry, odměny, tanečky a hlavně bohatá tombola s více jak 200 cenami. Ani tento rok nechyběla na konci soutěž rodičů v sedání na židle, kterou vyhrála maminka, jejíž děti byly v masce hasičů. Letos poprvé mezi dětmi také poletoval, ač křídla neměl, pan fotograf Tomáš Svoboda, který pořídil velmi krásné fotky. Děkujeme! A víte, kdy byl ve Střelicích vůbec první dětský maškarní karneval? My si myslíme, že byl v únoru 1972. Což by bylo letos právě 45 let.

Velké poděkování za podporu při pořádání letošního dětského maškarního karnevalu patří též hlavním sponzorům: Jaso Střelice, AT computers Martin Wanke, 1000 a 1 fór Ivo Bukáček, Restaurace Sokolovna Petr Galko, Daniel Kokorský, JOKE 21 Petra Rozsívalová a Sokol Střelice. Za rok, při dalším dětském karnevalu, se těšíme na shledanou.

Foto: Tomáš Svoboda 725662042 www.svobodatom.cz

Oddíl všestrannosti TJ Sokol Střelice.

015Detsky_karneval 056Detsky_karneval