Florbal nejmenších dětí.

Oznamujeme všem rodičům dětí (dívek i chlapců), které mají zájem o florbal, a bylo jim minimálně 5 let, že pro ně otevíráme hodinu florbalu v TJ Sokol Střelice. Učit ovládat míček holí se budete každý čtvrtek od 16-ti do 17-ti hodin ve velkém sále TJ Sokola Střelice, (Ant. Smutného 490, Střelice). První hodina proběhne ve čtvrtek 12. Ledna 2017 pod vedením Martina Švestky. Případné pomoci ze strany některého z rodičů s vedením hodiny pro nejmenší florbalisty se nebráníme a předem děkujeme.

S sebou: převlečení a přezutí do tělocvičny, pití a kdo má, tak vlastní florbalovou hůl.

Bude se něco platit? Pokud je vaše dítě členem sokola ( kdekoliv ), platí pouze příspěvek aktivního cvičícího člena – vybírá se 1x za půl roku (bude se platit v měsíci březnu ).

6 -18 roků / 180 Kč

+ sokolská známka 100,-kč /rok ( vyřizuje Pavel Dupčík)

Pokud není dítě členem sokola a nebudete-li chtít vyřizovat členství, pak se platí opět 1x za půl roku:

hosté – nečlenové sokola / 900 Kč

Za oddíl florbalu : Kateřina Humlíčková