Dětský maškarní karneval 2016

Měsíc únor je každoročně obdobím plesů, masopustů a karnevalů. Oddíl všestrannosti Sokola Střelice nezahálel a připravil na neděli 7. února pro naše nejmladší obyvatele dětský maškarní karneval. Začátek byl kolem třetí hodiny. U pokladny děti vítal loupežník Rumcajs, který vybíral dobrovolné vstupné. O zábavu se uvnitř starali skřítkové s lucernami a černým vousem, jmenovitě: Ivan, Martin, Jan a Kateřin. Ve velkém sále sokolovny byly pro děti nachystány nafouknuté balonky, soutěže, odměny a nechyběla ani tombola s více jak 160-ti cenami. Muziku ze svého mixážního pultu pouštěl opět DJ Sluníčko.  A tak všechny princezny, princové, mušketýři, kovbojové, indiáni, víly, berušky, včelky, zvířátka, hasiči, piráti, námořníci, vodníci, čarodějnice, černokněžníci, břišní tanečnice, výpravčí,  komiksové postavičky, filmové postavičky Star Wars hopsali, pobíhali, tančili s rodiči i sami a hlavně si to užívali. Z více jak 80-ti masek bylo nejvíce princezen v modrých šatech. Letos, na závěr karnevalu, za velkého povzbuzování dětmi, si poprvé zahráli hru i rodiče a řádně se při ní pobavili.

Velké poděkování patří též hlavním sponzorům:  AT computers Martin Wanke, 1000 a 1 fór Ivo Bukáček, Restaurace Sokolovna Petr Galko a JOKE 21 Petra Rozsívalová. Za rok, při dalším dětském karnevalu, se těšíme na shledanou.

Oddíl všestrannosti TJ Sokol Střelice.

P2070321