Čtvrté kolo florbalové „Sokolky“.

Čtvrté kolo florbalových zápasů proběhlo v neděli 8.1.2017 v odpoledních hodinách na hale Hattricku Brno-Lesná. Na družstvo minižáků TJ Sokol Střelice čekaly celkem 4 utkání.

První zápas jsme sehráli s družstvem děvčat Sokola Syrovice nerozhodně 4:4. V bráně nám chytal Matěj Král a na hřišti se v první trojce proháněli: Lukáš Liška, David Liška a Franta Doležal. Ve druhé trojce pak hráli: Ondra Holešovský, Vojta Krupík a Vítek Drábek, který se střídal s Bertíkem Berkovcem.

Ve druhém zápase šel do brány Ondra Holešovský. Ale vinou mnoha chyb hráčů v poli, jak při střelbě, přihrávkách a hlavně v nevracející se obraně, jsme prohráli s klukama ze Sokola Syrovice vysoko 3:8. V přestávce mezi utkáními jsme pak potrénovali na volné brance střelbu a pozitivně motivovali.

Pokleslou náladu se nám podařilo překonat a další zápas proti Řečkovicím už vypadal o poznání lépe. Sice jsme ho prohráli o gól v poslední minutě, ale viditelně zvedl klukům sebevědomí. V brance tentokrát chytal David Liška a stav utkání skončil 5:6.

Poslední zápas proti Hattricku Brno byl dlouho nerozhodný. Chvíli dotahoval Hattrick náš náskok, pak zase Střelice. Nakonec pro nás dopadl vítězně 5:4. V brance chytal opět Matěj Král. Po sečtení všech bodů a vstřelených gólů jsme se umístili na krásném 3 místě v celkovém pořadí čtvrtého kola zápasů.

imgp3980 imgp4077