6 kolo florbalových zápasů Sokolka

Tři zápasy tohoto kola jsme odehráli opět na hale Hattricku v neděli 26.3.2017. Za TJ Sokol Střelice se zúčastnilo celkem 12 hráčů.

V bráně chytali: Vojta Krupík, Matěj Král, František Doležal. Na pozici útočníků se střídali : Lukáš Liška ( 6), David Liška (6), Franta Doležal (1), Vojta Krupík (1). Středové hráče hráli: Ondra Rozmarín (1), Vítek Drábek, Marek Michalec, Bertík Berkovec, Martin Řepka. Na nejzodpovědnějších postech v obraně se střídali: Viktor Smejkal(1), Matěj Král, Daniel Řepka (1) a Vojta Krupík.

První zápas proti děvčatům ze Syrovic jsme vyhráli 6:5. Následovala prohra se Sokolem Komín 4:8. A v závěrečném zápase proti Řečkovicím jsme zvítězili 9:5.

Kluci se zlepšují zápas od zápasu. I když se vyskytly chyby, zapracujeme na jejich nápravě (hlavně zpracování přihrávek, rychlejší střelba a návraty do obrany). Jsme rádi, že se zapojili i nováčci a v posledním zápase bylo vidět, že se pořádně rozehráli. Kluci, bylo to výborný.IMGP5290